Cisco Advanced Malware Protection w przeciwieństwie do Twojego antywirusa nic nie przeoczy. To rozwiązanie chroni Twoją sieć nawet wtedy, gdy śpisz.

Cisco Advanced Malware Protection (AMP)

Cisco Advanced Malware Protection – Wejdź na wyższy poziom bezpieczeństwa 

Czy Twoja firma korzysta z antywirusa? Jeśli tak, to… nie możesz spać spokojnie. Większość z dostępnych obecnie komercyjnych rozwiązań oferuje PRAWIE całkowitą ochronę. Prawie.

Narzędzia te opierają się z reguły na systemach sprawdzających zagrożenia w konkretnym momencie (point-in-time). Oznacza to, że jeśli uznają dany plik za nieszkodliwy, wpuszczają go do sieci, nie dokonując dalszej jego analizy.

Złośliwe oprogramowanie nowej generacji jest sprytniejsze. Często działa z opóźnionym zapłonem, przemykając niezauważone przez programy antywirusowe i siejąc spustoszenie, kiedy już znajdzie się wewnątrz Twojej sieci. Kolejnym zagrożeniem, z którym nie radzą sobie dotychczasowe zabezpieczenia jest bezplikowy malware, który nie umieszcza pliku wykonywalnego na twardym dysku, a działa w pamięci wewnętrznej komputera.

Aby zaoferować Ci maksymalną ochronę przed współczesnymi zagrożeniami w sieci, Cisco stworzyło narzędzie Cisco Advanced Malware Protection.

Umożliwia ono ocenę stanu całej sieci IT w dowolnym momencie, nie tylko na punkcie wejścia. Nieustannie monitoruje i analizuje wszystkie pliki i operacje w Twojej sieci, eliminując w porę wszystkie zagrożenia, nawet te, z którymi tradycyjne rozwiązania nie dają sobie rady.

4x więcej warstw zabezpieczeń

W porównaniu z konkurencyjnymi rozwiązaniami, Cisco AMP wykorzystuje trzy do czterech razy więcej mechanizmów wykrywania złośliwego oprogramowania.

Dynamiczna analiza plików

Cisco AMP nieustannie analizuje stan Twojej infrastruktury, nawet, kiedy śpisz, wychwytując wszelkie podejrzane zachowania. Inne rozwiązania reagują tylko wtedy, gdy nowy plik wchodzi do Twojej sieci.

20 miliardów zagrożeń dziennie

Każdego dnia Cisco AMP monitoruje setki miliardów zdarzeń w sieciach, blokując około 20 miliardów zagrożeń.

Niektóre wirusy mogą pozostawać w sieci niezauważone aż przez 200 dni. 
75% współczesnych silników antywirusowych nie radzi sobie z wykrywaniem złośliwego oprogramowania nowej generacji

Zapobiegaj

Dzięki zastosowaniu ponad 15 nowoczesnych mechanizmów wykrywania zagrożeń oraz integracji z rozwiązaniami do inteligentnej analityki zagrożeń Cisco Talos™ i Cisco Threat Grid, rozwiązanie Cisco AMP na bieżąco chroni Twoją sieć przed złośliwym oprogramowaniem zarówno w postaci plikowej, jak i bezplikowej.

Wykrywaj

Zarządzane w chmurze rozwiązanie Cisco Advanced Malware Protection nieustannie śledzi wszelkie zmiany w plikach, aby błyskawicznie odpowiadać na zagrożenia, nawet wtedy, gdy śpisz

Odpowiadaj

W razie wykrycia podejrzanej aktywności, Cisco AMP automatycznie odcina zagrożony punkt końcowy i usuwa złośliwe oprogramowanie ze wszystkich komputerów, serwerów i urządzeń mobilnych w Twojej sieci.

Turkish Airlines korzysta z Cisco AMP, aby lepiej chronić bezpieczeństwo swoich klientów.

Turkish Airlines to jedna z najlepszych i największych europejskich linii lotniczych. W 2018 roku z jej usług skorzystało ponad 75 milionów pasażerów na całym świecie. Aby zapewnić swoim klientom bezpieczeństwo i niezmiennie wysoką jakość usług, firma zdecydowała się na wdrożenie zintegrowanego rozwiązania Cisco AMP i Umbrella. Dzięki temu udało jej się zrealizować szereg założeń dotyczących poprawy bezpieczeństwa swoich systemów:

Proaktywne wykrywanie incydentów w celu minimalizacji ryzyka

Szybsze reagowanie na zagrożenia i błyskawiczna eliminacja ich konsekwencji

Lepsza ochrona wrażliwych danych biznesowych

Zadbaj o bezpieczeństwo swoich danych, ogranicz koszty obsługi incydentów.
Śpij spokojnie

Obejrzyj wideo-prezentacje

Dodano przez:

A może newsletter?
A może newsletter?

Zapisz się do Newslettera!

Zero spamu, tylko wartościowe treści!

Wpisując adres e-mail i klikając „Zapisz mnie”, wyrażasz zgodę na otrzymywanie Newslettera. Zgodę tę możesz cofnąć w dowolnym momencie.