Cisco Email Security to szereg kompleksowych rozwiązań bezpieczeństwa poczty e-mail, które razem zapewniają najwyższy poziom ochrony Twojej skrzynce firmowej. Poznaj bliżej rozwiązanie proponowane przez Cisco.

Cisco Email Security

Dlaczego Cisco Email Security się sprawdza?

Cisco Email Security
Twój zespół cyfrowych detektywów

Wybierając rozwiązanie Cisco Email Security, otrzymujesz wsparcie od specjalnego zespołu ponad 250 ekspertów bezpieczeństwa Cisco Talos. Nieustannie przeczesują i analizują oni sieć pod kątem najnowszych zagrożeń i w związku z tym synchronizują bazę zagrożeń z Twoim systemem bezpieczeństwa.

Inteligentna analiza adresów URL

Aby chronić Ciebie i Twoich pracowników przed niebezpiecznymi odnośnikami, Cisco Email Security na bieżąco analizuje linki w wiadomościach e-mail pod kątem bezpieczeństwa, powstrzymując odbiorców przed wejściem na zainfekowane strony.

Inteligentna analiza adresów URL
Cisco Email Security
Automatyczne reagowanie na zagrożenia

Cisco Email Security pomaga Ci ograniczyć czas reakcji na ukryte złośliwe oprogramowanie, które zdołało się przedrzeć do Twojej sieci przez zabezpieczenia poczty e-mail, automatycznie usuwając zainfekowane wiadomości.

Zobacz, na co zwrócić uwagę przy wyborze najlepszego rozwiązania

Rozwiązanie nowej generacji powinno zapewnić wielopoziomową ochronę Twojej poczty e-mail poprzez:

  • nieustanną analizę i monitoring zagrożeń bazujące na najnowszej wiedzy,
  • błyskawiczne działanie w wypadku wykrycia zainfekowanych wiadomości, które przeszły wstępną weryfikację,
  • wielopoziomową ochronę przed phishingiem i próbami wyłudzenia informacji przez e-mail za pomocą zaawansowanych filtrów reputacji i systemów uwierzytelniania,
  • ochronę przed wyciekiem danych łączącą działanie systemu DLP z zaawansowaną ochroną przed złośliwym oprogramowaniem, efektywnymi politykami bezpieczeństwa i cyfrowymi certyfikatami,
  • funkcję szyfrowania wrażliwych informacji.

Poznaj zalety rozwiązania Cisco Email Security dla Twojej firmy

Chroń pracowników przed zagrożeniami związanymi z pocztą e-mail z Cisco ESA

Dzięki rozwiązaniu Cisco Email Security (ESA) otrzymujesz dostęp do bazy najbardziej aktualnych informacji o cyberzagrożeniach. Codziennie jest ona analizowana i aktualizowana przez grupę do zadań specjalnych – Cisco Talos. To elitarny zespół specjalistów od cyberbezpieczeństwa, którzy pomagają organizacjom na całym świecie bronić się przed nieustannie ewoluującymi zagrożeniami w sieci.
Poznaj grupę Talos

Dodatkowo Cisco Email Security wykorzystuje najnowsze mechanizmy uczenia maszynowego. Dzięki temu jest w stanie analizować w czasie rzeczywistym każdą wiadomość e-mail przychodzącą i wychodzącą od Twoich pracowników. W związku z tym błyskawicznie reaguje na podejrzane załączniki, linki i nadawców, blokując je lub usuwając.

Dowiedz się, jak działa zaawansowana ochrona przed malware, która pomaga także chronić Twoją pocztę e-mail

Twoi pracownicy korzystają z Office 365?
Upewnij się, że robią to bezpiecznie. Poznaj rozwiązanie Cisco Email Security dla Office 365.

Dodano przez:

A może newsletter?
A może newsletter?

Zapisz się do Newslettera!

Zero spamu, tylko wartościowe treści!

Wpisując adres e-mail i klikając „Zapisz mnie”, wyrażasz zgodę na otrzymywanie Newslettera. Zgodę tę możesz cofnąć w dowolnym momencie.