Zapewnienie skutecznej ochrony danych, urządzeń i użytkowników przed cyberatakami to w dzisiejszych realiach konieczność. Naruszenia cyberbezpieczeństwa skutkują bezpośrednimi stratami finansowymi, ale konsekwencje takie jak zszargana reputacja czy utrata zaufania klientów mogą ciągnąć się za Twoim przedsiębiorstwem przez wiele lat.

Usługi wsparcia w zakresie cyberbezpieczeństwa

Usługi wsparcia w zakresie cyberbezpieczeństwa wyróżniają się na rynku setek rozwiązań w zakresie cyberbezpieczeństwa. Które z nich wybrać i jak je dopasować do Twoich potrzeb, by uzyskać skuteczną ochronę, nie przepłacając? W tym pomoże Ci wsparcie naszych ekspertów w obszarze cyberbezpieczeństwa.

Jak dotąd zbadano, że w 2021 roku średnio co 11 sekund dochodziło do ataków ransomware na przedsiębiorstwa.

Źródło: The NLR

Na wsparcie w jakich obszarach możesz liczyć?

Ile rodzajów zagrożeń, tyle możliwych rozwiązań. Poznaj cały wachlarz usług w zakresie cyberbezpieczeństwa, które możesz wybrać, aby zabezpieczyć się przed różnorodnymi atakami na każdym ich etapie. 

Zarządzanie bezpieczeństwem

Identyfikacja zagrożeń oraz poprawa istniejących narzędzi bezpieczeństwa.

Nasi eksperci pomogą Ci w ocenie istniejącego ryzyka związanego z cyberbezpieczeństwem, by następnie opracować system zarządzania bezpieczeństwem w Twojej firmie zgodny z przepisami i standardami. Dzięki naszym szkoleniom podniesiesz świadomość pracowników odnośnie zasad bezpieczeństwa i czyhających na nich zagrożeń.

Zarządzanie tożsamością i dostępem

Jasny obraz tego, kto ma dostęp do jakich zasobów w Twojej firmie.

Pomożemy Ci zdefiniować kompleksową strategię zarządzania profilami i grupami użytkowników wraz z kontrolą dostępu do poszczególnych zasobów i danych. Przygotujemy dla Ciebie narzędzia i procedury. Ułatwią Ci one monitorowanie i zarządzanie dostępem do danych oraz nadawanie pracownikom właściwych uprawnień.

Bezpieczeństwo infrastruktury i punktów końcowych

Całościowa ochrona sieci i systemów w obrębie infrastruktury IT.

Zajmiemy się zabezpieczeniem Twoich sieci i urządzeń infrastruktury ICT przed nieautoryzowanym dostępem i złośliwym oprogramowaniem. Wdrożymy procesy mające na celu zapobieganie utracie danych z wykorzystaniem szeregu narzędzi ochrony sieci i infrastruktury przed cyberatakami oraz zagrożeniami wewnętrznymi.

Zapewnienie ciągłości działania

Skuteczny plan działania i minimalizacji zagrożeń w razie nieprzewidzianych zdarzeń.

Nasi specjaliści od cyberbezpieczeństwa opracują wytyczne zapewniające utrzymanie ciągłości biznesowej w razie ataku oraz pomogą Ci wdrożyć centralny system monitorowania i zarządzania incydentami w celu ograniczenia ich skutków.

Zgodność z przepisami

Zgodność z wymaganiami w zakresie ochrony danych i poufności informacji.

Świadczymy także usługi doradztwa strategicznego. Dobierzemy dla Ciebie rozwiązania cyberbezpieczeństwa zgodne z Twoją strategią biznesową i obowiązującymi przepisami i normami w zakresie ochrony danych wrażliwych.

Kryptografia i cyberbezpieczeństwo

Rozwiązania w dziedzinie kryptografii dla bezpieczeństwa danych osobowych.

Zajmujemy się również projektowaniem i budową systemów ochrony informacji w oparciu o zaawansowane algorytmy szyfrujące, aby należycie zabezpieczyć Twoje dane przechowywane lokalnie i w chmurze oraz zapewnić ich bezpieczny transfer.

Bezpieczeństwo fizyczne sprzętu

Ochrona przed utratą lub wyciekiem danych na skutek kradzieży, uszkodzenia lub zgubienia sprzętu.

Oferujemy profesjonalne doradztwo w zakresie zabezpieczania centrum danych i serwerowni, zapewnienia w nich odpowiednich warunków środowiskowych oraz wzmocnienia ochrony fizycznej sprzętu.

Bezpieczeństwo programów i aplikacji

Pełna ochrona aplikacji poprzez identyfikację luk bezpieczeństwa i zwiększanie świadomości zagrożeń.

Pełnimy usługi modelowania zagrożeń, przeprowadzamy audyty bezpieczeństwa aplikacji oraz testy penetracyjne, a także prowadzimy szkolenia dla programistów i administratorów w zakresie ochrony aplikacji.

Centrum ds. cyberbezpieczeństwa

Aktualny obraz Twoich środków bezpieczeństwa, ich wydajności oraz zgodności z wymaganiami.

Nasz zespół ekspertów cyberbezpieczeństwa korzysta z innowacyjnych metod analitycznych i dochodzeniowych, by na bieżąco monitorować poziom zabezpieczeń w Twojej firmie i dostosowywać go o aktualnych zagrożeń.

Co zyskujesz, wybierając wsparcie profesjonalistów?

Przede wszystkim spokój i pewność, że bezpieczeństwo Twojej firmy jest w dobrych rękach. Zamiast samodzielnie zmagać się z zagrożeniami, które zmieniają się i ewoluują każdego dnia, możesz liczyć na wsparcie wykwalifikowanych ekspertów korzystających z najnowocześniejszych narzędzi cyberbezpieczeństwa.

Oto kilka korzyści, jakie płyną ze współpracy z działem wsparcia:

  • Pewnie i z wyprzedzeniem identyfikuj cyberzagrożenia
  • Wykrywaj próby nieautoryzowanego dostępu do danych, urządzeń i sieci
  • Reaguj szybko i skutecznie na wszelkie nieprawidłowości
  • Chroń swoich pracowników, klientów i ich dane
  • Zapewnij ciągłe i bezpieczne działanie swojej firmy 
  • Zabezpiecz się przed najpoważniejszymi zagrożeniami w sieci

Pełną listę korzyści poznasz, odwiedzając stronę naszego działu wsparcia technicznego.

Doradztwo w zakresie usług cyberbezpieczeństwa

Chcesz się przekonać, jak wsparcie techniczne ds. cyberbezpieczeństwa wygląda w praktyce? Skontaktuj się z nami i zrób pierwszy krok w kierunku kompleksowej ochrony danych swojej firmy, pracowników i klientów.

Dodano przez:

A może newsletter?
A może newsletter?

Zapisz się do Newslettera!

Zero spamu, tylko wartościowe treści!

Wpisując adres e-mail i klikając „Zapisz mnie”, wyrażasz zgodę na otrzymywanie Newslettera. Zgodę tę możesz cofnąć w dowolnym momencie.