Cyberprzestępcy uwielbiają chaos. Wiele systemów bezpieczeństwa, różni dostawcy i standardy, skomplikowana architektura – w takim środowisku działania hakerów często pozostają niezauważone. A gdy już dojdzie do ataku, identyfikacja jego źródła zajmuje administratorom zbyt dużo czasu. Jak temu zaradzić?

Cisco SecureX

Cisco SecureX – prosta odpowiedź na złożone kwestie bezpieczeństwa

Cisco SecureX to kompleksowa, zintegrowana platforma bezpieczeństwa od Cisco działająca w chmurze, a jej kluczowym elementem jest rozwiązanie XDR, czyli system zaawansowanej analizy bezpieczeństwa umożliwiający wykrywanie najbardziej złożonych, wieloetapowych ataków dzięki najnowszym technikom uczenia maszynowego i analizy danych. Tajną bronią Cisco SecureX jest automatyzacja, która bez wątpienia pozwala skrócić czas wykrywania zagrożeń aż do 72%!

Prostota

Uproszczone zarządzanie bezpieczeństwem

Stawiając na SecureX, otrzymujesz prostą w obsłudze platformę zapewniającą kompleksowe wykorzystanie narzędzi bezpieczeństwa Cisco. Jednolity wgląd we wszystkie elementy zabezpieczeń bez wątpienia ułatwia sprawowanie kontroli nad Twoimi urządzeniami i aplikacjami.

Cisco SecureX Widoczność

Szybsze wykrywanie i analizowanie zagrożeń

Zastąpienie złożonych środowisk bezpieczeństwa jedną, zintegrowaną platformą znacznie skraca czas potrzebny na analizę zagrożeń i sprawną reakcję na zdarzenia. Ponadto SecureX nie wymaga instalacji lub integracji z obecnymi systemami – jest od razu gotowy do działania!

Wydajność

Większa wydajność zespołów, mniejsze koszty

SecureX pozwala zaoszczędzić średnio 100 godzin pracy zespołów ds. bezpieczeństwa sieci i IT, automatyzując rutynowe zadania związane z wykrywaniem i usuwaniem zagrożeń. Dla Twoich pracowników oznacza to możliwość skoncentrowania się na jeszcze bardziej złożonych obowiązkach. Podczas gdy dla Ciebie – oszczędność czasu i kosztów oraz poprawę bezpieczeństwa.

Co potrafi Cisco SecureX?

Prosta obsługa, błyskawiczna konfiguracja, automatyzacja przepływów pracy – to nie wszystko, co oferuje to rozwiązanie. Poznaj pełnię możliwości tego rozwiązania: 

Zintegrowana platforma bezpieczeństwa

Kluczowym elementem Cisco SecureX jest pełna integracja z Twoimi istniejącymi narzędziami. W rezultacie otrzymujesz błyskawiczny wgląd w bezpieczeństwo swojej sieci, punktów końcowych, rozwiązań chmurowych oraz aplikacji za pomocą prostego w obsłudze interfejsu.

Automatyzacja przepływu pracy

Orkiestracja pozwala zautomatyzować czasochłonne zadania, które do tej pory Twoi eksperci ds. bezpieczeństwa wykonywali ręcznie. Platforma dostarcza zdefiniowane procesy dla najbardziej typowych zadań, ale możesz także z łatwością definiować nowe.

Pełen widok bezpieczeństwa dopasowany do Twoich wymagań

SecureX daje Ci prosty w obsłudze panel administracyjny zapewniający zintegrowany wgląd w bezpieczeństwo Twoich aplikacji, sieci i zasobów. Możesz nim dowolnie zarządzać za jednym kliknięciem, dodając interesujące Cię widoki, wykresy i metryki.  

Analiza olbrzymich zbiorów danych

By działać tak skutecznie, SecureX korzysta z olbrzymich ilości danych. Informacje z setek milionów punktów końcowych, prywatnych centrów danych, ruchu sieciowego i chmur publicznych pozwalają platformie na drobiazgową analizę zdarzeń i zagrożeń.

Skuteczna ochrona w mniej niż 15 minut

Cisco SecureX działa w chmurze, bez instalacji na urządzeniach, bez kupowania oddzielnej licencji (dla posiadaczy rozwiązania Cisco Secure). Wystarczy zaledwie kwadrans, by SecureX zaczął skutecznie chronić Twoje zasoby.

Chcesz wiedzieć więcej o Cisco SecureX?

Porozmawiaj z nami o możliwościach rozwiązania i jego instalacji w Twojej firmie.

Dodano przez:

A może newsletter?
A może newsletter?

Zapisz się do Newslettera!

Zero spamu, tylko wartościowe treści!

Wpisując adres e-mail i klikając „Zapisz mnie”, wyrażasz zgodę na otrzymywanie Newslettera. Zgodę tę możesz cofnąć w dowolnym momencie.