Polskie przedsiębiorstwa coraz więcej inwestują w systemy bezpieczeństwa, kierując się rosnącą świadomością na temat fatalnych skutków cyberataków. Pomimo tego wciąż padają ofiarami cyberprzestępców oraz własnych pracowników, którzy pozostają istotnym źródłem zagrożeń. Wiele firm zastanawia się, dlaczego wdrożone przez nich zabezpieczenia są nieskuteczne. Jedną z odpowiedzi jest rosnąca złożoność sieci, która utrudnia szybki i szczegółowy wgląd w coraz bardziej zaawansowane zagrożenia.

Cisco Secure Network Analytics

Czym jest Cisco Secure Network Analytics?

Rozwiązanie Cisco Secure Network Analytics zapewnia stały i kompletny wgląd w informacje na wszystkich poziomach Twojej infrastruktury IT. Od sieci prywatnych po chmurę publiczną, dzięki temu umożliwia wykrywanie zagrożeń w czasie rzeczywistym. W tym celu Secure Network Analytics korzysta z mechanizmów uczenia maszynowego, które bez wątpienia nieustannie monitorują, gromadzą i analizują kluczowe dane telemetryczne z Twojej infrastruktury sieciowej.

[Przeczytaj, jak działa uczenie maszynowe w Cisco Secure Network Analytics]

Dlaczego rozwiązanie Cisco jest skuteczne?

Aby zapewnić Ci stały monitoring sieci i jak najszybsze wykrywanie zaawansowanych zagrożeń, zewnętrznych i wewnętrznych, Secure Network Analytics korzysta z różnorakich narzędzi i mechanizmów. Należą do nich:

Cisco Stealthwatch
Inteligentna segmentacja sieci

zwiększająca wydajność Twojej sieci i umożliwiająca sprawowanie nad nią większej kontroli. Dowiedz się więcej o segmentacji sieci.

Cisco Stealthwatch rozwiązanie
Zaawansowane algorytmy uczenia maszynowego

przyspieszające i ułatwiające wykrywanie i klasyfikację zagrożeń.

Rozwiązanie ochrony sieci
Kontekstowa analiza zachowania sieci

pozwalająca wykryć wszelkie anomalie i podejrzaną aktywność, bazując na kompleksowej telemetrii sieci.

robot
System informowania o zagrożeniach

dzięki współpracy z zespołem ekspertów ds. bezpieczeństwa, grupą Talos.

CISCO Secure Network Analytics POZWALA CI ZOBACZYĆ TO, CZEGO NIE WIDZĄ INNE NARZĘDZIA BEZPIECZEŃSTWA

Bez wątpienia dodatkową zaletą Cisco Secure Network Analytics dla Twojego przedsiębiorstwa jest to, że możesz je zintegrować z istniejącą infrastrukturą IT. To rozwiązanie, które ma uszczelnić ochronę Twoich zasobów, wykorzystując systemy bezpieczeństwa, w które dotychczas zainwestowałeś.

[Zobacz wszystkie korzyści Cisco Secure Network Analytics. Pobierz specyfikację]

Wiedza jest kluczem do skutecznej walki z cyberzagrożeniami. Cisco Secure Network Analytics pozwala Ci spojrzeć w głąb sieci firmowej i dowiedzieć się, kto w niej jest, co w niej robi i dlaczego. Dzięki temu możesz wykryć nawet najbardziej zaawansowane zagrożenia, szybko na nie reagować i chronić swoje dane.

Dodano przez:

A może newsletter?
A może newsletter?

Zapisz się do Newslettera!

Zero spamu, tylko wartościowe treści!

Wpisując adres e-mail i klikając „Zapisz mnie”, wyrażasz zgodę na otrzymywanie Newslettera. Zgodę tę możesz cofnąć w dowolnym momencie.