Czy login i hasło wystarczają, aby skutecznie zabezpieczyć sieć firmową? To pytanie retoryczne. Większość Twoich pracowników korzysta z dziecinnie prostych haseł. Nie uzależniaj „być albo nie być” swojego przedsiębiorstwa od sekwencji kilku cyfr i liter. Dmuchaj na zimne. Wybierz wielopoziomowe uwierzytelnianie z Cisco DUO.

Cisco DUO

Czym jest Cisco DUO?

Cisco DUO to zintegrowany system bezpieczeństwa, który wykorzystuje różnorodne narzędzia. Dzięki temu daje Ci poczucie pełnej kontroli nad dostępem do Twojej infrastruktury IT.

Identyfikacja zagrożonych punktów końcowych

System przeprowadza regularną diagnostykę urządzeń końcowych, informując Cię o wszelkich problemach. W zależności od sytuacji wysyła automatyczne notyfikacje o zagrożeniu do administratorów i użytkowników. Wymaga od nich aby przeprowadzili konieczne aktualizacje lub podjęli środki naprawcze albo blokuje dostęp podejrzanych urządzeń do pozostałej infrastruktury.

Przeczytaj więcej na temat bezpieczeństwa urządzeń końcowych

Pełna kontrola nad urządzeniami

Rozwiązanie CIsco weryfikuje nie tylko użytkowników sieci, ale i wszystkie urządzenia, które się w niej znajdują. Za każdym razem, kiedy ktoś loguje się do Twojej sieci na laptopie czy telefonie, Cisco DUO sprawdza sprzęt pod kątem potencjalnych zagrożeń. Dzięki temu przejrzystemu panelowi administracyjnemu i raportom urządzeń i użytkowników możesz szybko sprawdzić, które urządzenia są w pełni bezpieczne, a które mogą nieść za sobą jakieś zagrożenia.

Dokładna weryfikacja użytkowników

Dzięki wykorzystaniu wielopoziomowej autentykacji (uwierzytelniania) Cisco DUO daje Ci pewność, że użytkownicy logujący się do Twojej sieci czy korzystający z Twoich urządzeń są tym, za kogo się podają. Produkt Cisco wspiera wiele metod autentykacji, m.in. za pomocą aplikacji mobilnej, tokena, wiadomości SMS, czy czujników biometrycznych.

Dowiedz się więcej o wielopoziomowej autentykacji

Cisco Duo
Bezpieczne i wydajne urządzenia

Dzięki regularnej diagnostyce i natychmiastowej reakcji na niepożądane zdarzenia masz pewność, że Twoje urządzenia są bezpieczne i działają, jak należy.

ochrona sieci
Zaufany dostęp do zasobów

Podwójna autentykacja. Opiera się ona nie tylko na haśle, ale i na drugiej, mocnej metodzie uwierzytelniania. Znacznie zmniejsza ryzyko niepowołanego dostępu i ataków na Twoją sieć.

Łatwość użytkowania
Łatwość użytkowania

Cisco DUO umożliwia wszystkim użytkownikom szybkie i łatwe logowanie oraz oferuje przejrzysty interfejs użytkownika. Widać w nim wszystko jak na dłoni.

Dodano przez:

A może newsletter?
A może newsletter?

Zapisz się do Newslettera!

Zero spamu, tylko wartościowe treści!

Wpisując adres e-mail i klikając „Zapisz mnie”, wyrażasz zgodę na otrzymywanie Newslettera. Zgodę tę możesz cofnąć w dowolnym momencie.