Kiedyś to było! Garść urządzeń, kilka aplikacji, jedno centrum danych. Szczątkowa infrastruktura nie wymagała zaawansowanej ochrony. Ale czy naprawdę wyobrażasz sobie sprawne funkcjonowanie nowoczesnej firmy w ten sposób?

Cisco Secure Workload (Tetration)

Co to jest Cisco Secure Workload (dawniej Cisco Tetration)?

Rozproszone dane, aplikacje działające w chmurach wielu dostawców, w środowiskach wirtualnych i lokalnie, nieustannie zmieniająca się infrastruktura, bez wątpienia tak dzisiaj wygląda rzeczywistość biznesowa większości przedsiębiorstw.

Z jednej strony firmy zyskują na niższych kosztach oprogramowania, większej elastyczności i skalowalności oraz zwiększonej wydajności, natomiast z drugiej, ta różnorodność środowisk i aplikacji naraża je w znacznym stopniu na ataki cyberprzestępców.

75% organizacji co najmniej raz doświadczyło utraty danych przechowywanych w usługach chmurowych.

Raport KPMG & Oracle dot. zagrożeń w chmurze

Zobacz, jak dzięki rozwiązaniu Cisco Secure Workload możesz skutecznie zabezpieczyć swoje aplikacje i obciążenia biznesowe niezależnie od tego, gdzie się znajdują. 

Wielowymiarowa ochrona Twoich obciążeń i aplikacji

Wykrywanie zagrożen

Wykrywaj zagrożenia aplikacji w kilka minut

Cisco Secure Workload (Tetration)

Zmniejsz obszar ataków aż do 85%

kontrola aplikacji mobilnych

Kontroluj komunikację pomiędzy aplikacjami

Cisco Secure Workload (dawniej Cisco Tetration) to platforma zapewniająca skuteczną ochronę rozproszonych obciążeń roboczych i aplikacji biznesowych we wszystkich środowiskach. W tym celu korzysta z mikrosegmentacji, która dzieli całe środowisko IT na małe segmenty, w wyniku czego możesz z łatwością zarządzać ich bezpieczeństwem.

W rezultacie wszystkie aplikacje, czy te uruchamiane na maszynie fizycznej, wirtualnej, czy w chmurze, poddawane są szczegółowej weryfikacji zgodnie z Twoimi politykami bezpieczeństwa.

Cisco Tetration w nowej odsłonie

Cisco Tetration to dobrze znane i sprawdzone rozwiązanie do identyfikowania i monitorowania aplikacji w centrach danych. Secure Workload wprowadza do niego zaawansowane innowacje, takie jak uczenie maszynowe, by skutecznie chronić obciążenia biznesowe we współczesnych środowiskach hybrydowych.   

 • Model Zero Trust. „Nie ufaj nikomu” – to bez wątpienia najskuteczniejsza strategia ochrony przed cyberatakami. Cisco Secure Workload stosuje ją, analizując każdy pakiet i każdy przepływ informacji pomiędzy Twoimi aplikacjami w czasie rzeczywistym pod kątem potencjalnych anomalii.
 • Segmentacja środowisk. Stosowanie szczegółowych polityk bezpieczeństwa skrojonych na miarę indywidualnych aplikacji, w wyniku czego, gwarantuje skrupulatną kontrolę nad obciążeniami roboczymi i bezpieczeństwem Twoich danych w chmurze i on-premise.
 • Analiza zachowań. System analizuje wszystkie działania zachodzące w aplikacjach, sygnalizując wszelkie anomalie i przede wszystkim podejrzane zachowania.
 • Proaktywne wykrywanie zagrożeń. Secure Workload nie czeka, aż cyberprzestępcy przypuszczą atak na Twoje aplikacje. Zamiast tego rozwiązanie analizuje olbrzymie zasoby danych, nieustannie aktualizując bazę wiedzy o istniejących zagrożeniach i pomagając w ich wczesnym wykryciu.
 • Integracja z innymi rozwiązaniami Cisco Secure. Cisco Secure Workload stale informuje Cisco Secure Firewall o zmianach w politykach bezpieczeństwa. Dodatkowo możesz zintegrować rozwiązanie z platformą Cisco SecureX, by z jednego miejsca zarządzać ochroną wszystkich swoich aplikacji, środowisk i urządzeń.
Cisco Secure Firewall

Dowiedz się więcej

Cisco SecureX

Poznaj nową platformę

Modele wdrożenia dopasowane do Twoich potrzeb

Cisco Security Workload występuje w dwóch modelach wdrożeń – w chmurze, jako SaaS oraz na lokalnych serwerach (on-premise). 

Cisco Secure Workload SaaS

 • Natychmiastowe wdrożenie bez wymagań sprzętowych.
 • Ochrona obciążeń w chmurze publicznej, prywatnej i on-premise.
 • Wbudowana funkcja wysokiej dostępności i odzyskiwania danych.
 • Zarządzane usługi świadczone przez certyfikowanych partnerów Cisco.
 • Elastyczny model cenowy spójny z faktycznym użyciem.

 Cisco Secure Workload lokalnie

 • Wdrożenie sprzętowe.
 • Wysoka dostępność i skalowalność.
 • Doskonała wydajność rozwiązania.
 • 100% kontroli nad aplikacjami i danymi w Twoich rękach.

Nie wiesz, z którego modelu skorzystać, by chronić swoje aplikacje w chmurze i centrach danych?
Porozmawiaj z nami, a z przyjemnością Ci doradzimy.

Dodano przez:

A może newsletter?
A może newsletter?

Zapisz się do Newslettera!

Zero spamu, tylko wartościowe treści!

Wpisując adres e-mail i klikając „Zapisz mnie”, wyrażasz zgodę na otrzymywanie Newslettera. Zgodę tę możesz cofnąć w dowolnym momencie.