Coraz więcej firm korzysta z rozwiązania Microsoft Office 365, aby ograniczyć koszty, ułatwić komunikację wewnątrz i na zewnątrz organizacji oraz zapewnić pracownikom większą mobilność i swobodę. Chociaż klient poczty e-mail Microsoft Office 365 wyposażony jest w narzędzia bezpieczeństwa, które wystarczają, aby chronić prywatną skrzynkę, poczta firmowa wymaga dokładniejszej ochrony.

Cisco Email Security dla Office 365

Cisco Email Security dla Office 365 to zestaw rozwiązań zintegrowanych z platformą Office 365. Wykorzystują one wielopoziomową analizę zagrożeń i najbardziej aktualne bazy wiedzy bezpieczeństwa, aby chronić Twoją firmę przed zagrożeniami, które zdołały się przedrzeć przez podstawową warstwę ochrony.

Zobacz trzy główne powody, dla których użytkownicy Office 365 wybierają Cisco Email Security

Jak działa Cisco Email Security dla Office 365?

Rozwiązania Cisco Email Security pomagają firmom chronić zarówno wiadomości przychodzące, jak i wychodzące z serwerów Office 365. Cisco EMA działa pomiędzy chmurą Office 365 Exchange, a domenami zewnętrznymi, przechwytując i analizując całą przepływającą między nimi korespondencję.

Nieustanne pozyskiwanie informacji o cyberzagrożeniach – zaawansowany model Threat Intelligence

Aby zapewnić firmom najwyższy poziom ochrony poczty e-mail, Cisco wykorzystuje najnowocześniejszą na świecie bazę wiedzy o cyberbezpieczeństwie, Cisco Talos. Codziennie przepływa przez nią ponad 600 miliardów wiadomości, 16 miliardów zapytań oraz ponad 1,5 miliona próbek malware. Dzięki nieustannej analizie tak ogromnego repozytorium wiedzy o zagrożeniach w sieci, Talos aktualizuje bazę Cisco Email Security o najświeższe informacje o cyberzagrożeniach średnio co 3-5 minut.

Usuwanie ukrytego złośliwego oprogramowania

Skuteczna ochrona poczty e-mail opiera się nie tylko na prewencji, lecz także na neutralizowaniu i eliminowaniu istniejących już zagrożeń. Malware nowej generacji wyposażony jest często w mechanizmy, które pozwalają mu działać z opóźnieniem. Powoduje to, że udaje mu się przedostać się przez szereg zabezpieczeń poczty e-mail, aby rozpocząć szkodliwe działanie po jakimś czasie, kiedy będzie już „siedział” wewnątrz sieci.

Cisco skutecznie rozprawia się z zagrożeniami tego typu dzięki rozwiązaniu Cisco Advanced Malware Protection (AMP). Jest to system zaawansowanej ochrony przed malware rejestrujący każdą aktywność plików w sieci, nie tylko w chwili ich wejścia, ale i później. Dzięki temu Cisco AMP umożliwia skuteczną walkę ze współczesnymi zagrożeniami. Chodzi o wirusy polimorficzne czy pliki zawierające zmienne dane, które na pierwszy rzut oka wydają się bezpieczne, ale po przedostaniu się do sieci sieją w niej zniszczenie.

[Poznaj ekspertów Talos] [Sprawdź, jak działa Cisco AMP]

Ciesz się swobodą, jaką daje Office 365, nie martwiąc się o bezpieczeństwo Twojej poczty firmowej

Szybsze i skuteczniejsze wykrywanie zagrożeń

dzięki Cisco Talos i zaawansowanym narzędziom analitycznym

Automatyczne usuwanie podejrzanych wiadomości

zanim dotrą do skrzynki odbiorczej Twoich pracowników

Bieżąca analiza istniejących plików

pozwalająca wychwycić zagrożenia pominięte przez inne narzędzia

Dodano przez:

A może newsletter?
A może newsletter?

Zapisz się do Newslettera!

Zero spamu, tylko wartościowe treści!

Wpisując adres e-mail i klikając „Zapisz mnie”, wyrażasz zgodę na otrzymywanie Newslettera. Zgodę tę możesz cofnąć w dowolnym momencie.