Prywatność w sieci, wolne od zagrożeń przeglądanie Internetu i… dostępne wyłącznie za granicą seriale. Oto z czym zazwyczaj kojarzy nam się VPN (Virtual Private Network).

Potencjał sieci VPN doceniają jednak także przedsiębiorcy, którym zależy, by ich dane były łatwo dostępne dla mobilnych pracowników, a przy tym bezwzględnie bezpieczne.

Cisco AnyConnect Secure Mobility Client

Czym jest Cisco AnyConnect?

Coraz powszechniejsze przechodzenie na zdalny tryb pracy stawia przed właścicielami firm nowe wyzwania. Nie sposób im sprostać, jeśli nadal polegasz na tradycyjnych rozwiązaniach, które nie potrafią identyfikować nowoczesnych zagrożeń lub na nie odpowiednio reagować.

Cisco AnyConnect to kompleksowe rozwiązanie, które dostarcza wszystkie możliwości standardowego klienta VPN, oferując przy tym szereg dodatkowych funkcji, jakich brakuje w konkurencyjnych produktach:

  • Wbudowane narzędzia diagnostyczne
  • Wsparcie dla urządzeń mobilnych Android i iOS
  • Elastyczne metody uwierzytelniania użytkowników
  • Pełen wgląd w osobiste i firmowe urządzenia końcowe
  • Inteligentna identyfikacja i analiza podejrzanych zachowań
  • Skalowalne rozwiązanie dla firm i przedsiębiorstw każdej wielkości
  • Integracja z usługami Cisco takimi jak Umbrella, AMP, NGFW i innymi

Poznaj możliwości Cisco AnyConnect

WYGODA
Dostęp do sieci z dowolnego miejsca

Sieć VPN daje pracownikom możliwość nawiązania chronionego połączenia pomiędzy siecią firmową a autoryzowanym urządzeniem, takim jak laptop, komputer osobisty czy smartfon. Dzięki temu mogą wygodnie pracować z dowolnego miejsca oraz tak, jak jest im najwygodniej.

Ochrona Cisco AnyConnect
OCHRONA
Bezpieczne połączenia o każdej porze

Zanim dane urządzenie połączy się z Twoją siecią (wszystkie połączenia VPN są szyfrowane), Cisco AnyConnect sprawdza jego status, oceniając, czy jest bezpieczne. Monitoring urządzeń, które już działają w Twojej sieci, przebiega automatycznie i na bieżąco, zapewniając Twoim danym nieprzerwaną ochronę, a Tobie należyty spokój. Dodatkowo dane o podłączonych urządzeniach i użytkownikach możesz udostępniać narzędziom analitycznym, które wykorzystują je do coraz szczelniejszej ochrony.

KONTROLA
Kompletna wiedza o sieci firmowej

Cisco AnyConnect daje Ci dostęp do kluczowych informacji dotyczących ruchu w Twojej sieci. W każdej chwili możesz sprawdzić kto, kiedy, skąd i z jakiego urządzenia się z nią łączy oraz edytować uprawnienia dostępu zgodnie ze swoimi politykami bezpieczeństwa. To sprawia, że nie tylko sprawnie reagujesz na zagrożenia, ale wręcz wyprzedzasz je o kilka kroków.

Dużo więcej niż zwykły VPN

AnyConnect pozwala na łatwą integrację z innymi narzędziami bezpieczeństwa Cisco, takimi jak firewall, weryfikacja wieloetapowa czy szczegółowa analityka. Dzięki zróżnicowanej ofercie modułów możesz dopasować możliwości swojego rozwiązania do liczby użytkowników czy preferowanego planu subskrypcji. 

W rezultacie Cisco AnyConnect sprawdza się w każdej firmie, bez względu na to, czy prowadzisz lokalny biznes czy międzynarodowe przedsiębiorstwo.

Dodano przez:

A może newsletter?
A może newsletter?

Zapisz się do Newslettera!

Zero spamu, tylko wartościowe treści!

Wpisując adres e-mail i klikając „Zapisz mnie”, wyrażasz zgodę na otrzymywanie Newslettera. Zgodę tę możesz cofnąć w dowolnym momencie.